Hybrid Life Style

INDIVIDUÁLNÉ TRÉNINGY

Tréningy sú určené pre začiatočníkov ako aj pre pokročilých. Po úvodnej konzultácií kde si prerozprávame klientove ciele, potreby a očakávania nasleduje funkčná diagnostika FMS kde zisťujeme telesné a funkčné obmedzenia a asymetrie. Podla výsledku potom vieme kvalitnejšie vytvoriť treningový program a celkovo zlepšiť tréningovú efektivitu.

Na tréningoch využívame vlastnú váhu a iné volné váhy ako kettlebell a olympijskú činku. Ak ide o začiatočníka tak sa venujeme najskôr základným cvikom a pohybovým vzorom, následne zvyšovaniu sily, kondície, mobility atď. Možeme pracovať na redukcií telesnej hmotnosti, zvýšení svalovej hmoty, prevencií voči zraneniam, príprave na športové podujatia alebo naučení sa správnej techniky cvikov podla požiadavok.

MALÁ SKUPINA

Tréningový proces sa odvíja od cielov a individuálnych potrieb skupiny.
Ide o malú skupinu ľudí (maximálne 4 ľudia). Tréningový proces sa odvíja od cielov a individuálnych potrieb skupiny. Cvičia takto rodiny, kolegovia alebo partneri. Zameriavame sa na cvičenie pre zdravý chrbát, chudnutie alebo rozvoj sily.

MALÁ SKUPINA

Tréningový proces sa odvíja od cielov a individuálnych potrieb skupiny.

ZDRAVIE A PREVENCIA

Cvičenie ako prevencia voči zraneniam
Pohyb pre seniorov, cvičenie na odstránenie svalovej nerovnováhy, cvičenie ako prevencia voči zraneniam, cvičenia pre odstránenie bolesti pohybového aparátu, dychové techniky pre zlepšenie zdravia a kondície.

ZDRAVIE A PREVENCIA

Cvičenie ako prevencia voči zraneniam

ŠPORTOVCI

Zlepšenie športového výkonu,
rozvoj kondičných schopností, cvičenia ako prevencia voči zraneniam, letná/zimná príprava.

ŠPORTOVCI

Zlepšenie športového výkonu,
CLOSE

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

  • 00 123-456-789
  • office@activia.com
  • 2946 Angus Road, NY
FOLLOW US