ČO ROBÍME?

Našim cieľom je vytvoriť pre klientov také možnosti kde môžu rozvýjať svoje schopnosti s minimálnym rizikom zranenia.
Je jedno či ide o športovca ktorý chce byť silnjším, rýchlejším, alebo o podnikateľa ktorý celý deň naháňa prácu a večer sa chce odreagovať a rozhýbať sa po celom dni šoférovania alebo sedenia v kancelárií,prichádzajú aj mamičky na materskej ktoré sa chcú vrátiť do predpôrodnej formy alebo zbavyť sa bolesťí chrbta.

Na začaitku si ale treba ujasniť, že pracujeme dlhodobo. Ten kto hladá zaručený úspech za krátky čas, tak ten nie je u nás na správnom mieste. K výsledkom je potrebné odhodlanie, trpezlivosť a tvrdá systematická práca. Tieto veci nie sú zadarmo, treba si veci zariadiť podľa tréningov, niekedy si treba ráno trocha privstať, niekedy pretrpieť svalovicu ale určite sa to oplatí. Odplatou bude silné zdravé telo ktoré bude pripravené na každodenné výzvy nášho života.

TRÉNING HYBRID KETTLEBELL

OZ HYBRID KETTLEBELL

Našim najväčším a najstarším projektom je OZ Hybrid Kettlebell Training.
Jeho činnosť začala v roku 2011.

Viac info

PREČO TO ROBÍME?

Vo svete fitness je v dnešnej dobe dosť vídané, že ludia sú ochotní pre pár centimetrov z bokov alebo stehien obetovať svoju budúcnosť. Veľa nadšencov fitness, silového tréningu alebo hociakej aktivity majú spojený kvalitný tréning s tým, že z gymu sa musíš doslova vyplaziť ináč stál tréning za nič.

No Pain No Gain a potom za pár rokov alebo za pár mesiacov….. odpálené kríže, ramená alebo kolená. Stálé pretrénovanie, zlá regenerácia sa rovná neustáli stres ktorý pôsobý negatívne taktiež na imunitu, výkon, koncentráciu, spánok a tak ďalej.

Ľudia chcú rýchle výsledky hneď teraz a pritom zabúdajú na svoju budúcnosť, keď budú chcieť za pár rokov naháňať svoje vnúčatá v parku alebo robiť svoju obľúbenú aktivitu aj ako 75 ročný.

Som si istý, že toto nie je správna cesta. Nemali by sme sa hýbať len preto aby sme naháňali kalórie a vyzerali dobre, ale pre zdravie a pre radosť z pohybu. Pôvodný význam slova ŠPORT je zábava, oslobodenie sa od bežných povinností, jednoducho baviť sa.

TRPEZLIVOSŤ

ODHODLANIE

DLHODOBÁ SPOLUPRÁCA

CLOSE

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

  • 00 123-456-789
  • office@activia.com
  • 2946 Angus Road, NY
FOLLOW US